Нагадуємо,

що замовлення кілець на 2021 рік потрібно зробити до 15 червня 2020 року.

Заявки на кільця подавати за телефоном (097) 937 21 75 Колич Марта

 

УКРАЇНСЬКА НАЦІОНАЛЬНА ФЕДЕРАЦІї АМАТОРІВ ПОШТОВО-СПОРТИВНОГО ГОЛУБІВНИЦТВА

 

ВИТЯГ З ПРОТОКОЛУ

Засідання правління УНФ аматорів поштово-спортивного голубівництва

      

Рішення правління УНФ від 16 травня 2020 року

-за дискредитацію та цілеспрямовану деструктивну діяльність проти федерації на протязі останніх двох років, яка ставила під загрозу участь всієї колекції України на міжнародних заходах, а також за неспортивну поведінку- виключити з федерації голубовода п. Космину Р. терміном на 7 (сім) років, включаючи 2020 рік ;

-за свідоме подання своїх результатів з гіршими коефіцієнтами, які всупереч рішень керівництва ставили кращі результати по федерації в незрозуміле становище , а також за неспортивну поведінку- виключити з федерації голубоводів п. Гречух І., п. Цюник П., п. Марців М. терміном на 5 (п’ять) років, включаючи 2020 рік;

-по голубоводах які дали згоду на подання своїх свідомо гірших результатів, але вчасно зрозуміли свою помилку і вибачились за свої дії вирішено-не брати до увага результатів голубів п. Якимець І. та п. Гук С., при формування колекції України, а також для участі її в змаганнях на міжнародній арені голубиного спорту на протязі 2 (двох) років;

-зберегти результати льотів даних голубоводів за 2019 рік.

      Правління вирішило попередити цих голубоводів , що в федерації є єдині Правила і умови змагань, які порушувати не має права ніхто, бо за порушення цих правил та рішень наступним етапом буде виключення з Федерації.

 

Секретаріат УНФ аматорів

поштово-спортивного голубівництва                                    

 

Доброго дня шановні голубоводи!
Всі ви знаєте що карантин продовжено до 22 травня, та залишилося менше тижня до пом’якшення карантинних заходів.
Тобто з 11 травня ми можемо повертатися до звичного життя та розпочати наш сезон змагань.
Багато хто думає що небезпека минула, і починає тиснути руки, обійматися, нехтуючи при цьому правилами особистої гігієни. 
Сподіватися на удачу під час пандемії - не найкращий варіант. Тому знову і знову маю велике прохання до всіх учасників змагань:
Не нехтуйте дотриманням карантинних обмежень, рекомендаціями Кабінету міністрів та лікарів, які встановлені під час карантину та будуть діяти навіть після його пом’якшення.
Тому що безвідповідальність може призвести до вкрай негативних наслідків для вас та вашого оточення.
Осіб які відчувають слабкість, головний біль, мають підвищену температуру або кашель, наполегливо прошу залишатися  вдома, щоб не наражати на небезпеку інших осіб. 
Всім головам клубів ще раз нагадую про інформаційну роботу яку ви повинні провести у ваших клубах, а саме: забезпечення усіх членів клубу засобами індивідуального захисту, дотримання дистанції, запобігати скупченню великої кількості осіб в одному приміщенні або на одній території, забезпечити місце збору голубів санітайзерами, обробку голубовозу дезінфекційним засобом, а саме «Кристал-900», та забезпечити транспортні засоби ветиринарними довідками форми Ф-1, та Актом про дезінфекцію голубовозу. 
При можливості допомагайте своїм одноклубникам, особам пенсійного віку, підтримуйте один одного в цей нелегкий для всіх нас час.
І ще один маленький ліричний відступ:  не витрачайте свій дорогоцінний час і не читайте «стішкі» не визнаних  поетів, а краще читайте класику світової літератури, або приділіть свій час спілкуванню зі своїм близькими та важливим для вас речам.
Бережіть себе!
З повагою, Ярослав Михалець
Доброго дня шановні голубоводи!
Повідомляю та нагадую про те що: 
Всеукраїнська Національна Федерація голубиного спорту є зареєстрована в Міністерстві Юстиції України та зобов'язана діяти виключно в правовому полі країни.
На підставі чого Правління федерації наполегливо рекомендує дотримуватися умов карантину оголошеного в нашій державі, та не проводити змагань спортивних голубів до моменту зняття або послаблення умов карантину.
Результати змагань клубів, які проводитимуть змагання до зняття або послаблення карантину, не будуть враховуватися на першість України.
Дату початку змагань буде додатково оголошено, на сайті федерації  та у доступних вам соцмережах.
Сподіваємося що зможемо розпочати вже  після 11 травня.
Всім міцного здоров'я, бережіть себе та своїх близьких.
З повагою та розумінням, Ярослав Михалець.

Доброго дня шановні голубоводи!

Всі ви слідкуєте за ситуацією яка складається в нашій державі у зв'язку з коронавірусом, та знаєте про те що Кабінетом Міністрів України  було прийнято рішення продовжити карантин до 11 травня. 

Закликаю Вас усіх дотримуватися рекомендацій Уряду та не порушувати чинного законодавства, для найшвидшого подолання пандемії спричиненої COVID-19 яка захопила весь світ.

На сьогоднішній день  володію наступною  інформацією стосовно проведення змагань в сусідній Польщі, в якій карантин так як і в нас продовжено до 10   травня, і де так само як і в нас немає жодного алгоритму дій, яких потрібно дотримувася стосовно проведення змагань, та багато запитань  залишаються без відповідей. Також є інформація про те що ряд Європейських країн взагалі в цьому році змагань проводити  не будуть.

Ми ще маємо віру в те що хоч зі запізненням але все таки розпочнемо такий довгоочіккваний сезон змагань.

Давайте у всьому шукати позитив  і цей час не витрачати на пусті розмови та очікування, а використовувати з користю, а саме гарно підготувати наших спортсменів до перегон, головам  клубів та безпосередньо причетним особам до організації перегонів, необхідно  обов'язково перевіти роботу GPRS - трекерів, супутникових годинників і т.д.

Також нагадую про проведення інформаційної роботи з учасниками змагань та підготовку документів, дезінфекторів та засобів індивідуального захисту, тому що швидше за все навіть якщо карантин не буде продовжено, то всіх цих застережних заходів   ми будемо змушені дотримуватися. 

Мусимо набратися ще трохи терпіння, та не втрачати надію.

Бажаю всім міцного здоров'я.

З повагою, Ярослав Михалець

Доброго дня шановні голубоводи.
Кожного року ми з нетерпінням очікуємо на початок нового сезону змагань. Я впевнений що  цього року це відбувається ще з більшим хвилюванням, тому що через ситуацію в Україні та світі пов’язану з Covid-19 ми знаходимося у певному стані невідомості та невпевненості у завтрашньому дні.

Практично усі клуби Західного регіону запланували розпочати змагання 2-3 травня, але можливо нам доведеться перенести початок змагань, так як ситуація в країні на даний момент є не найкращою, і можливо карантин який на теперішній момент оголошено до 24 квітня, продовжать.
До прикладу в сусідній Польщі діють заборони навіть на тренування голубів до 26 квітня, і прогнозують початок змагань орієнтовно на кінець травня, або початок червня, та будуть змагатися все літо.
Думаю нам також не варто засмучуватися та панікувати передчасно, Будемо сподіватися на краще, та маємо бути готові до того що так як було кожного року, в цьому році точно не буде.
Наступна інформація надається для головів клубів, та носить рекомендаційних характер.
Для того щоб уникнути проблем під час проведення змагань, кожен транспортний засіб для транспортування голубів повинен мати дві довідки на кожен рейс: 1. Форма Ф-1, в якій вказується маршрут по якому рухається даний автомобіль; 2. Довідка про дезінфекцію даного транспортного засобу дезінфектором «Кристал-900», голови клубів повинні звернутися у будь яку державну ветеринарну клініку яка знаходиться у їхньому місті або обласному центрі.
Також радимо вам дотримуватися рекомендацій МОЗ та кабінету міністрів які діють на території України, та забезпечити свої клуби всіма необхідними засобами дезінфекції, провести розяснювальні роботи з усіма учасниками змагань, скласти приблизні графіки прийому, контролю та відбиття голубів, для того щоб дотримуватися карантинних норм, які стосуються скупчення людей, дотримання дистанції та попередити всіх членів клубів про обов’язкові засоби особистого захисту.
Бажаю Вам та вашим сім’ям міцного здоров’я та успіхів в сезоні 2020!
Веселих Великодніх свят, смачної паски!
Ми сильні і все в нас буде добре!


З повагою, Ярослав Михалець