Всім клубам!!!

 

До 31 березня 2020 р. подати заявочні відомості.

 

 

 

Таблиця для заявлення голубів на змагання.

В колонці "№ голуба" небхідно вводити повний код голуба з урахуванням року

наприклад: 2212345-13  ;    PL-1233-1232-12  ;      032-23233-09.

ДЕРБаків записувати виключно у форматі: DER-G-12321-14 або DER-12321-14 (в залежності як він був введений у базу у попередньому році)

Велике прохання заповнювати саме цей файл, і не робити свої, особливо в іншому програмному забеспеченні, на зразок WOLD,  блокнот, шмат паперу, тощо.

Готові файли надсилайте на E-mail:

 

 

Українська Національна Федерація (УНФ) аматорів поштово-спортивного голубівництва рада була відгукнутися на запрошення президента Польської Федерації голубів поштових Krzysztof Kawaler взяти участь в 69-ій виставці голубів поштових у Сосновці. Де Ярослав Михалець президент УНФ взяв участь в ногородженні призерів виставки які у подальшому візьмуть участь в Центральній Східноєвропейській виставці м.Брно. Також у Сосновцю познайомилися з новим президентом Федерації Голубиного Спорту Бельгії (Koninklijke Belgische Duivenliefhebbersbond) Паскалем Боденгіеном (Pascal Bodengien). З яким було обговорено проблеми в голубиному спорті та шляхи їх вирішення.

 

 

 

 

Наближаються найчарівніші свята в році! Це час цікавих зустрічей, святкових моментів, і приємних вражень.

Українська Національна Федерація (УНФ) аматорів поштово-спортивного голубівництва спішить привітати Вас з прийдешнім Новим 2020 роком та Різдвом Христовим.

Бажаємо в новому році, щоб у ваших домівках понував казковий настрій, щирі посмішки і тільки хороші новини. Нехай у вас збуваються всі мрії, а рідні і близькі дарують радість.

З новим роком!!!

 

 

Президент УНФ      Михалець Я.Т.

7-8 грудня пройшла виставка Української Національної Федерації (УНФ) аматорів поштово-спортивного голубівництва. На ній були представлені всі клуби України та було відібрано колекцію кращих голубів у всіх категоріях та стандарті. Ці голуби мають гарні результати та гідні представляти Україну на любих міжнародних Олімпіадах. Виставку УНФ відвідали сотні голубоводів з усіх куточків країни, також мер Львова Садовий Андрій Іванович який виступив з промовою, а також і закордонні гості, в тому числі Президент Польської Федерації голубів поштових Krzysztof Kawaler, який очолив суддівську колегію по оцінці голубів у категорії -Стандарт. Він позитивно відгукнувся про якість голубів України. Десятки кращих голубоводів України нагороджені кубками, медалями та дипломами. А колекція України буде гідно представлена на Спартакіаді у Європі в місті Брно.

 

Колекція голубів сезону 2018-2019рр. Української Національної Федерації аматорів поштово-спортивного голубівництва

 

Категорія А

            

Категорія B

          

Категорія C

          

Категорія D

          

Категорія E

          

Категорія H

          

Категорія G

          

Категорія I

          

Категорія F