Яндекс.Метрика

Вхід для членів федерації

12.06.2013 р. відбулось засідання Президії Всеукраїнської національної федереції аматорів поштово-спортивного голубівництва.
На засіданні обговорено ряд важливих питань, серед яких зокрема:
 - Приїзд до України Президента F.C.I. Доктора Хосе Тересо.
 - Якість роботи єдиного підрахункового центру УНФ.
 - Нагородження переможців спільних марафонів Західних областей України.

Результати засідання:
1. У квітні 2013 року секретаріат F.C.I. повідомив УНФ про приїзд до України Президента F.C.I. Доктора Хосе Тересо, який бажає взяти особисту участь у вирішенні спірних питань, які виникли в українському спортивному голубівництві.

 

Враховуючи велике значення для голубівництва України приїзд Президента F.C.I. Доктора Хосе Тересо, Президія УНФ вирішила оголосити проведення Конференції 24.08.2013 р. з метою гідно зустріти поважного гостя та спільно визначити вектори розвитку спортивного голубівництва України.

2. За перший місяць роботи на новій програмі підрахунків льотів виникали певні помилки, які були усунуті в найкоротші терміни. Голова Суддівської Колегії просить вибачення голубоводів України за помилки, які виникали не в останню чергу за рахунок людського фактору. На сьогоднішній день вдалося налагодити чітку роботу центру, і подібних випадків у майбутньому вдасться уникнути.

Також Президія високо оцінила можливості програми, оскільки принцип її функціонування дозволяє легко та швидко здійснювати підрахунки та боротись з проявами "повітряного піратства".

3. Організація спільних випусків голубів клубами Західних областей України має велике значення у розвитку голубиного спорту, тому Президія УНФ вирішила відзначити призерів спільних марафонів:
  -  нагородити перших десятьох призерів  з кожного марафону;
  -  відзначити кубками "Кубок Федерації" перших трьох призерів за зведеними підсумками двох марафонів.