Доброго дня шановні голубоводи.
Кожного року ми з нетерпінням очікуємо на початок нового сезону змагань. Я впевнений що  цього року це відбувається ще з більшим хвилюванням, тому що через ситуацію в Україні та світі пов’язану з Covid-19 ми знаходимося у певному стані невідомості та невпевненості у завтрашньому дні.

Практично усі клуби Західного регіону запланували розпочати змагання 2-3 травня, але можливо нам доведеться перенести початок змагань, так як ситуація в країні на даний момент є не найкращою, і можливо карантин який на теперішній момент оголошено до 24 квітня, продовжать.
До прикладу в сусідній Польщі діють заборони навіть на тренування голубів до 26 квітня, і прогнозують початок змагань орієнтовно на кінець травня, або початок червня, та будуть змагатися все літо.
Думаю нам також не варто засмучуватися та панікувати передчасно, Будемо сподіватися на краще, та маємо бути готові до того що так як було кожного року, в цьому році точно не буде.
Наступна інформація надається для головів клубів, та носить рекомендаційних характер.
Для того щоб уникнути проблем під час проведення змагань, кожен транспортний засіб для транспортування голубів повинен мати дві довідки на кожен рейс: 1. Форма Ф-1, в якій вказується маршрут по якому рухається даний автомобіль; 2. Довідка про дезінфекцію даного транспортного засобу дезінфектором «Кристал-900», голови клубів повинні звернутися у будь яку державну ветеринарну клініку яка знаходиться у їхньому місті або обласному центрі.
Також радимо вам дотримуватися рекомендацій МОЗ та кабінету міністрів які діють на території України, та забезпечити свої клуби всіма необхідними засобами дезінфекції, провести розяснювальні роботи з усіма учасниками змагань, скласти приблизні графіки прийому, контролю та відбиття голубів, для того щоб дотримуватися карантинних норм, які стосуються скупчення людей, дотримання дистанції та попередити всіх членів клубів про обов’язкові засоби особистого захисту.
Бажаю Вам та вашим сім’ям міцного здоров’я та успіхів в сезоні 2020!
Веселих Великодніх свят, смачної паски!
Ми сильні і все в нас буде добре!


З повагою, Ярослав Михалець