Доброго дня шановні голубоводи!

Всі ви слідкуєте за ситуацією яка складається в нашій державі у зв'язку з коронавірусом, та знаєте про те що Кабінетом Міністрів України  було прийнято рішення продовжити карантин до 11 травня. 

Закликаю Вас усіх дотримуватися рекомендацій Уряду та не порушувати чинного законодавства, для найшвидшого подолання пандемії спричиненої COVID-19 яка захопила весь світ.

На сьогоднішній день  володію наступною  інформацією стосовно проведення змагань в сусідній Польщі, в якій карантин так як і в нас продовжено до 10   травня, і де так само як і в нас немає жодного алгоритму дій, яких потрібно дотримувася стосовно проведення змагань, та багато запитань  залишаються без відповідей. Також є інформація про те що ряд Європейських країн взагалі в цьому році змагань проводити  не будуть.

Ми ще маємо віру в те що хоч зі запізненням але все таки розпочнемо такий довгоочіккваний сезон змагань.

Давайте у всьому шукати позитив  і цей час не витрачати на пусті розмови та очікування, а використовувати з користю, а саме гарно підготувати наших спортсменів до перегон, головам  клубів та безпосередньо причетним особам до організації перегонів, необхідно  обов'язково перевіти роботу GPRS - трекерів, супутникових годинників і т.д.

Також нагадую про проведення інформаційної роботи з учасниками змагань та підготовку документів, дезінфекторів та засобів індивідуального захисту, тому що швидше за все навіть якщо карантин не буде продовжено, то всіх цих застережних заходів   ми будемо змушені дотримуватися. 

Мусимо набратися ще трохи терпіння, та не втрачати надію.

Бажаю всім міцного здоров'я.

З повагою, Ярослав Михалець