Доброго дня шановні голубоводи!
Всі ви знаєте що карантин продовжено до 22 травня, та залишилося менше тижня до пом’якшення карантинних заходів.
Тобто з 11 травня ми можемо повертатися до звичного життя та розпочати наш сезон змагань.
Багато хто думає що небезпека минула, і починає тиснути руки, обійматися, нехтуючи при цьому правилами особистої гігієни. 
Сподіватися на удачу під час пандемії - не найкращий варіант. Тому знову і знову маю велике прохання до всіх учасників змагань:
Не нехтуйте дотриманням карантинних обмежень, рекомендаціями Кабінету міністрів та лікарів, які встановлені під час карантину та будуть діяти навіть після його пом’якшення.
Тому що безвідповідальність може призвести до вкрай негативних наслідків для вас та вашого оточення.
Осіб які відчувають слабкість, головний біль, мають підвищену температуру або кашель, наполегливо прошу залишатися  вдома, щоб не наражати на небезпеку інших осіб. 
Всім головам клубів ще раз нагадую про інформаційну роботу яку ви повинні провести у ваших клубах, а саме: забезпечення усіх членів клубу засобами індивідуального захисту, дотримання дистанції, запобігати скупченню великої кількості осіб в одному приміщенні або на одній території, забезпечити місце збору голубів санітайзерами, обробку голубовозу дезінфекційним засобом, а саме «Кристал-900», та забезпечити транспортні засоби ветиринарними довідками форми Ф-1, та Актом про дезінфекцію голубовозу. 
При можливості допомагайте своїм одноклубникам, особам пенсійного віку, підтримуйте один одного в цей нелегкий для всіх нас час.
І ще один маленький ліричний відступ:  не витрачайте свій дорогоцінний час і не читайте «стішкі» не визнаних  поетів, а краще читайте класику світової літератури, або приділіть свій час спілкуванню зі своїм близькими та важливим для вас речам.
Бережіть себе!
З повагою, Ярослав Михалець