Яндекс.Метрика

Вхід для членів федерації

Як вже було пояснено Сверделу мною та Доктором Тересо – президентом FCI, протокол підписаний містером Свердлом та містером Боднарашем на зустрічі директорів в Галле в березні 2013 є не дійсним, і через нашу помилку ми не запросили Федерацію-член – Всеукраїнську Національну Федерацію аматорів поштово-спортивного голубівництва на зустріч – вони заперечували проти можливості формування Конфедерації з – Українською асоціацією голубиних змагань та Українською федерацією голубиних змагань.

На зустрічі, яка відбулася в Україні з “Всеукраїнською Національною Федерацією аматорів поштово-спортивного голубівництва” на якій я був присутній, було вирішено, що як Федерація містера Свердела так і містера Боднараша будуть прийняті,  і були готові підписати новий протокол щоб сформувати Конфедерацію яка б включала три Федерації.

Примітка: Я особисто запросив як містера Свердела так і містера Боднараша по е-мейлу, але за їхніми власними обставинами, вони не могли бути присутніми.

Я б хотів також відзначити, що відповідно до Статуту FCI, єдина Українська Федерація, яка є членом FCI це “Всеукраїнська Національна Федерація аматорів поштово-спортивного голубівництва”.

Федераці містера Свердела та містера Боднараша може стати членами FCI, лише після підписання Нового Протоколу, який включає три Федерації.

Ернест Россі

Віце-Президент FCI

Відповідальний за міжнародні справи

Відкрити оригінал